druskos karpos gydymas

Karpos druskos

Kaip atsikratyti virusinių karpos, tokios kaip druskos karpos? Tai vėjas.

Netyčia pastebite, kad oda turi griežtus mazgelius, apvalius ar pailgos formos? Greičiausiai tai yra virusinės karpos, rodančios papilomos viruso buvimą organizme. Šie balkšvi mazgeliai dažniausiai yra neskausmingi ir gali atrodyti visiškai nekenksmingi žmogui. Tačiau nereikėtų pamiršti karpos.

Tik gydytojas gali pasakyti, kas tai yra, kokia yra jūsų oda, jei ji pavojinga ir kaip jos geriausia atsikratyti. Karpos atveju profesionalų gydymą teikia Lietuvos pėdų klinika.

Tik viena, visiškai neskausminga ir labai patogi lazerio procedūra palengvins jus nuo karpos ir atkurs prarastą jūsų odos grožį!

Jei aptinkate karpą ar kitą virusinę karpą, geriausia kreiptis į gydytoją, o ne gydytis savimi. Priežastys:

 • šis trūkumas blogina odos estetiką ir paprastai neturi teigiamos įtakos išvaizdai
 • virusinės karpos gali užkrėsti šeimos narius ir pašalinius žmones
 • yra tikimybė, kad karpa išsivysto į piktybinį naviką (piktybinį naviką), kuris gali atsirasti vienas arba su dažnais karpų sužalojimais.
 • Dėl sužalojimo gali atsirasti uždegimas ar abscesas
 • virusinės karpos paprastai auga ir jų skaičius (savaiminio žudymo metodas)
 • galite pajusti skausmą ar diskomfortą trindami ir spausdami ant karpos (ypač karpos ant pėdos padų)

Trumpai tariant, jei aptinkate karpos ar kitokio tipo virusą, geriausia jį pašalinti. Tačiau atminkite, kad tik kvalifikuotas gydytojas gali jį pašalinti tarp medicinos įstaigos sienų. Tik tai padarę galite apsisaugoti nuo galimų neigiamų pasekmių ir pasiekti norimą kosmetinį efektą.

Taigi:

 1. Norite pašalinti virusinę karpą per vieną procedūrą ir nepalikti jos pėdsakų?
 2. Ar norite, kad jūsų oda vėl taptų švari, lygi ir skaisti?
 3. Jūs puoselėjate viltį, kad pasveikimas įvyks kuo greičiau?

Mes turime atsakymą į visus šiuos klausimus

- Geriausias sprendimas yra karpos pašalinimas lazeriu.

Kodėl verta rinktis lazerinį metodą?

 1. Procedūra beveik neskausminga. Tačiau jei paciento skausmo slenkstis yra ypač žemas, jo komfortui galima atlikti vietinę nejautrą.
 2. Procedūra trunka tik 10 minučių.
 3. Maksimalus atkūrimo laikas yra 5–10 dienų (atsižvelgiant į karpos dydį ir jos vietą). Ten, kur buvo karpa, susidaro naujas sveikas audinys, kuris niekuo nesiskiria nuo aplinkinės odos.
 4. Dėl lazerio efekto specifiškumo oda gyja be randų, be nudegimo žymių ir be pigmentacijos. Garantuojamas puikus kosmetinis druskos karpos gydymo poveikis.
druskos karpos gydymas

Kaip gydyti karpos ir kitas virusines karpos Lietuvos pėdų klinikoje

Mes naudojame „Photon“ kaip moderniausią naujos kartos lazerį, kuris ne kartą įrodė savo efektyvumą šalinant naujas formacijas.

Lazerio spindulį visiškai kontroliuoja profesionalai - jis prasiskverbia tik iš anksto nustatytu gyliu ir paveikia tik būtiniausią odos paviršių.

Procedūros metu lazerio spindulys yra tarsi suvirinant kraujagysles, todėl karpos pašalinamos visiškai be kraujo.

Bekontaktis priemonės poveikis odai pašalina bakterijų užteršimo galimybę. Virusinės karpos pašalinamos sluoksniu garinant, paliekant nepažeistą odą. Dėl šio principo ant odos nelieka randų ar kitų kosmetinių defektų.

Laikui bėgant, vieta, kurioje buvo karpa ar kitas virusinis karpas, tapo identiška aplinkinei odai ir naujo formavimo pėdsakų nėra. Tik tada, kai karpa buvo reikšmingo dydžio arba giliai odos viduje, galėjo likti šviesesnis pleistras nei aplinkinė oda.

Atsižvelgiant į tai, ar lazerio procedūra yra saugi ir neskausminga, ji taip pat gali pašalinti karpas vaikams. Atsargus ir tikslus lazerio spindulio veikimas taip pat leidžia pašalinti naujus darinius ant jautresnių ir jautrių odos vietų: intymią vietą, antakius, lūpas ir pan.

Kaip klinikoje atrodo karpos ir kitos virusinės karpos?

- patyrusio dermatologo konsultacija,

- naujų formavimų tyrimas ir diagnozė,

- (kai tinka) anestezija,

- karpos pašalinimas lazeriu,

- techninės priežiūros patarimai

Kurias virusines karpos gali būti pašalintos Lietuvos pėdų klinikoje?

Visų rūšių karpos gali būti efektyviai pašalintos mūsų klinikoje:

 • Plokščios karpos yra rausvos spalvos ar odos atspalvio mazgeliai. Paprastai jie atsiranda vaikams ir paaugliams. Dažniausiai yra ant veido ir nugaros.
 • Paprastosios karpos (druskos karpos) yra tankios ir neskausmingos formacijos, turinčios platų paviršių. Išvaizda primena žiedinių kopūstų spalvą. Jie dažniausiai būna ant rankų, rečiau - ant veido. 3 dydis - 10 mm.
 • Karpos ant kojų padų : tankus, sausas pilkšvas ar gelsvas rago formavimas; jie dažniausiai būna ant kojų padų vietose, kurios turi atlaikyti dažną trintį ar pėdų spaudimą. Karos ant kojų padų nuo kitų karpos išsiskiria vaikščiojant ar spaudžiant.

Kaip atsiranda karpos? Kodėl infekcija?

Virusinių karpos priežastis yra papilomos virusas. Paprastai jis perduodamas per tiesioginį kontaktą, kartais per objektus, kuriuos naudoja užkrėstas asmuo.

Kuris skatina karpos

 • bendras organizmo trūkumas, imuninės sistemos susilpnėjimas
 • nervinė įtampa, stresas
 • per didelis pėdų ir rankų prakaitavimas
 • siaura ir nepatogi avalynė
 • kontracepcijos nebuvimas