terapinis pedikiūras

Medicininis pedikiūras

Gražūs nagai, sveikos ir gerai prižiūrimos kojos - tai medicininio gydymo pedikiūras

Taikant klasikinį pedikiūrą, negalima išspręsti visų pėdų ir nagų problemų. Sudėtingose ​​situacijose standartinės procedūros efektyvumas yra gana žemas.

Yra daugybė skirtingų nagų plokštelės ir pėdų odos patologijų, kurioms reikia specialios medicininės priežiūros. Šiais laikais yra metodų ir specialių aparatų, kurie sumaniai kreipiantis padeda saugiai atkurti gražią ir sveiką pėdų išvaizdą.

Vilniaus medicinos centre „Lietuvos pėdų klinika“ naudojamos moderniausios technologijos, leidžiančios saugiausiu būdu atsikratyti ilgalaikių problemų ir užkirsti kelią jų pasikartojimui.

Mūsų centre atliekamas meistriškas terapinis pedikiūras, sėkmingai išsprendžiantis šias problemas:

 • Nagų augimas
 • Įvairių rūšių varlių akys, įskaitant šaknis
 • Gilūs kulniukai
 • Įvairių stadijų grybelinės ligos
 • Gausus prakaitavimas ar per didelis pėdų sausumas
 • Skirtingi nagų deformacijų tipai ir kt.

Yra daug specifinių pėdų problemų. Pavyzdžiui, cukriniu diabetu sergantys žmonės skundžiasi kraujotakos problemomis - problema, kuri taip pat būdinga sisteminiam vaskulitui. Tokiais atvejais klasikinis pedikiūras yra kategoriškai draudžiamas. Tačiau dėl šios priežasties gražios ir gerai prižiūrimos pėdos bei nagai neturi būti atleisti, tokie pacientai gali naudotis saugiu aparato pedikiūru.

Kreipdamiesi į Lietuvos pėdų kliniką, sužinosite apie mūsų privalumus:

 1. Jūsų lauks saugi ir efektyvi procedūra kvalifikuoto ir patyrusio podologo, turinčio specializuotą universitetinį išsilavinimą. Visas jūsų pėdų problemas galima sėkmingai išspręsti mūsų centre.
 2. Mūsų specialistų sudarytos metodikos praktikoje parodė, kad jos nesukelia skausmo ir sumažina poreikį dažnai atlikti procedūras.
 3. Pedikiūras naudojant aparatą yra subtili ir subtili procedūra. Štai kodėl Lietuvos pėdų klinika jai atlikti naudoja didelio tikslumo medicinos prietaisus, pagamintus didelės vokiečių grupės. Išskirtinę kokybę užtikrina vokiečių kompanijos BAEHR gaminami vartojimo reikmenys.
 4. Mes savo klientams teikiame išsamų požiūrį į jų problemą, nesvarbu, ar tai būtų nagų liga, ar pėdų liga. Augantį nagą apdorojame aparato metodu, tačiau nagų grybelio atveju rekomenduojame veiksmingą gydymą lazeriu.
 5. Aparatinio pedikiūro rezultatas ir šios procedūros kaina yra susiję. Mes siūlome aukštos kokybės ir neskausmingą procedūrą, kuri negali būti pigi.

Susipažinkime - Podologas

Visas ligas ir anomalijas, kurios kamuoja mūsų kojas, tiria ir gydo specialistas specialistas - podologas. Tai atstato mūsų kojas ir padeda atsikratyti bet kokių trūkumų ir deformacijų.

Podologas yra kompetentingas nustatyti ir laiku gydyti įvairius pėdos odos ir nagų pažeidimus. Specialistas turės išsamų supratimą apie visų defektų pobūdį ir žinos, kaip juos pašalinti, kad pacientas nejustų skausmo. Mūsų klinikos podologas turi naujausią įrangą ir naujausias technologijas.

Stebuklingos Podologo rankos, jo patirtis ir įgūdžiai, papildyti unikaliais medicinos prietaisais, suteiks kiekvienam pacientui jau pamirštą lengvumo ir komforto pojūtį!

Medicininis pedikiūras
Jus liks patenkinti medicininėmis procedūromis, padarytomis tarp mūsų centro sienų

 • Visi pacientai po procedūros pabrėžė, kad pedikiūro metu jie nejuto skausmo, kad jiems patogu ir jauku specialisto kėdėje.
 • Naudojamės kiekviena proga užtikrinti, kad sesijos metu pacientai būtų visiškai saugūs. Taikoma technologija pašalina infekcijos ar traumos galimybę.
 • Po gydymo seanso mūsų pacientai pamiršta varlių akis ir įaugusius nagus, kurie metų metus jiems sukelia diskomfortą.
 • Aparatūros procedūros trukmė neviršija klasikinio pedikiūro, tačiau terapinio pedikiūro veiksmingumas ir kokybė yra nepalyginamai geresni.
 • Padų priežiūra yra gana paprasta ir nereikalauja daug pastangų. Pakanka tik kartą per mėnesį apsilankyti podologo kabinete, kad pėdos ir vyrai būtų patenkinti. Įprasto pedikiūro atveju kiekvieną savaitę turite pamatyti specialistą.

Nėra prasmės atidėti problemos sprendimo ateityje ir nesitikėkite, kad nepakeliamas skausmas ir diskomfortas taps jūsų kasdieniais kompanionais. Naudingiau, saugiau ir pigiau užkirsti kelią problemai, nei ją išspręsti chirurginiu būdu ir naudojant ilgalaikius vaistus. Laikas pasirūpinti savo kojomis, atliekant tai specializuotame centre.

Nėra efektyvesnio ar patikimesnio pėdų deformacijų ir ligų gydymo būdo, nei naudojant medicininį pedikiūrą.
Tai įrodo daugybė klientų pagyrimų.

Aparatų terapijos pedikiūras A ir O

 1. Bet kuri procedūra prasideda peržiūra. Diagnozė padeda podologui nustatyti bet kokius nagų plokštelės defektus ir pėdų problemas. Visi duomenys yra įrašomi į paciento ligos istoriją.
 2. Pedikiūro aparatą galima tepti specialiu dezinfekavimo tirpalu. Tai būtina norint pasiekti procedūros efektą.
 3. Sutirštėjusios odos vietos, per daug raukšlėtos vietos ir nuospaudos gydomos specialiais antgaliais.
 4. Procedūros pabaigoje podologas pacientui suteikia atpalaiduojantį masažą švelniais judesiais, o tai procedūrą daro dar malonesnę.
 5. Paciento prašymu gali būti pridedamas ir kitas gydymas (pvz., Gydymas lazeriu, gydymas radijo dažniu).
 6. Iki sesijos pabaigos podologas supažindins pacientą su namų priežiūros metodais ir rekomenduos medicinos ir kosmetikos priemones.

Nepatogumas ir gėdumas, kaip atrodo jūsų kojos, jums nebesijaudins, jei pasirinksite veiksmingą gydymo pedikiūrą problemai išspręsti. Jūs turite galimybę padaryti savo išvadą, kad terapinis pedikiūras reiškia komfortą ir grožį, kad tai yra pats efektyviausias ir saugiausias būdas išlaikyti jūsų kojas puikioje būklėje.

Mūsų klinikoje yra jauki ir jauki atmosfera, kurią jūs patirsite prieš pradėdami atlikti aukštos kokybės pėdų ir nagų priežiūros procedūrą. Siekdami, kad jūsų pėdų oda atrodytų nepriekaištingai, atliks pagrindiniai savo srities profesionalai, naudodamiesi novatoriška įranga.

Teisingai pasirinkote pasirinkdami meistrišką gydymo pedikiūrą su optimaliu kainos ir kokybės santykiu.

Norėdami pasinaudoti šiuolaikiškomis, veiksmingomis ir saugiomis pėdų ir kojų nagų priežiūros procedūromis, kad kiekviena kojų pirštinė būtų grožinga, paskambinkite mūsų klinikos numeriu ir užsirašykite į specialisto paskyrimą.