Nagų grybelio gydymas lazeriu

Nagų grybelio gydymas lazeriu

Veiksmingiausias ir patogiausias nagų grybelio gydymo būdas šiandien yra lazerio terapija. Toks inovatyvus onichomikozės gydymas yra prieinamas tik Lietuvos pėdų klinikoje Estijoje. Mūsų klinikoje visa kovos su nagų grybeliu istorija pasirodė esanti ypač efektyvi, saugi, be skausmo, patikima ir patogi. Mes ne tik palengviname sergančius nagų grybeliu. Mes suteikiame savo pacientams garantiją!

Ką reikia žinoti apie nagų grybelį?

Onichomikozė yra grybelinė žmogaus pirštų nagų infekcija. Liga yra užkrečiama ir lengvai perduodama iš vieno žmogaus kitam. Užkrėtus vieną pirštą ar nagą, grybelis plinta likusiais nagais. Užsikrėtus nagų plokštelėmis ir išsivysčius ligai, onichomikozė gali persikelti į odą ir sukelti viso kūno intoksikaciją.

Nagų onijomikozės pokyčiai

  • Nagų plokštelė keičia spalvą, susidaro dėmės ir dryžiai. Jei pats nagas vis dar yra vienoje dalyje ir netampa storesnis, greičiausiai tai yra paviršutiniška onichomikozė.
  • Kartu su spalvos pasikeitimu nagas praranda natūralų blizgesį, o progresuojant ligai nagas deformuojasi ir sustorėja. Dalinis nagų sunaikinimas gali prasidėti kraštuose. Šiuo atveju tai yra distalinė ir šoninė nagų grybelio forma.
  • Pažeista nago plokštelės dalis pamažu atrofuojasi ir dėl to atsiskiria nuo nagų lovos, tarsi grybelis nugrimzta į augimo sluoksnį. Šis nagų grybelio tipas paprastai vadinamas visuminiu distrofiniu nagų grybeliu. Daugeliui onichomikozės gydymo metodų reikia naudoti purškiamus kremus, tepalus ir panašiai. Sudėtingesniais atvejais nurodomas sisteminių preparatų (tablečių) vartojimas. Labai sunkiais atvejais nagas pašalinamas. Šie metodai dažnai yra skausmingi ir turi trūkumų, kurių nėra gydant nagų grybelį lazeriu.

Kodėl verta atsisakyti grybelio, naudojant lazerį?

Didžiausia nagų grybelio gydymo problema yra ta, kad tradiciniai preparatai ne visada gali pasiekti grybelinės grybienos lygį, kad sustabdytų ligą. Užsikrėtus ir suaktyvinus nagų grybelius, pažeista nago danga, o po nago plokštele susidaro patogeniniai mikroorganizmai. Aktualūs kremai ir tepalai ne visada pasiekia destruktyvią ligos vietą. Štai kodėl gydytojai kartais skiria vaistus, kuriuos reikia vartoti. Kai kurios priešgrybelinės tabletės yra toksiškos ir turi šalutinį poveikį, neigiamai veikiantį paciento kepenis ir inkstus. Dėl to pacientai dažnai nutraukia gydymą, o tai pablogina ligą. Be to, sisteminiai priešgrybeliniai vaistai gali slopinti imunitetą, o tai savo ruožtu gali sukelti pasikartojančią grybelio infekciją. Ypač neigiamą poveikį žmogaus organizmui gali sukelti savarankiškas gydymas be gydytojo priežiūros. Skirtingai nuo kitų metodų, labai novatoriška lazerio terapija gali būti sėkmingai naudojama ne tik pykinimui gydyti, bet ir vaikų bei nėščių moterų apgamams pašalinti.

Naudojant lazerio terapiją nagų grybeliui gydyti, visiškai atsigauna daugiau kaip 90 proc.

Pasirinkę nagų grybelio terapiją lazeriu, pacientai turi daug svarbių privalumų:

  • Lazerio spinduliuotė nepažeidžia sveikų nago audinių, sunaikinamas tik grybelinis grybiena.
  • Efektyvumas . Galingas fungicidinis poveikis pasireiškia jau atliekant pirmąją lazerio procedūrą. Kiekvienu atskiru atveju gydymo efektyvumas gali būti nustatomas po visiško nagų augimo. Paprastai tai trunka nuo 6 iki 12 mėnesių.
  • Skausmo nebuvimas . Gydant nagų grybelį lazeriu, skausmo nereikia. Tai patvirtina ilgametė praktika ir pacientų atsiliepimai.
  • Gydymo greitis . Lazerio terapijos kursą sudaro keturi seansai ir jis trunka ne ilgiau kaip mėnesį.
  • Komfortas . Po lazerio terapijos nėra atsigavimo laikotarpio, o pacientas gali nedelsdamas grįžti į kasdienę veiklą. Procedūra trunka 10–30 minučių.
  • Gydymas lazeriu visiškai išlaisvina jus nuo ilgalaikio tablečių vartojimo ir kasdienio vietinių priešgrybelinių vaistų vartojimo, o tai įmanoma tik labai pažengusiais atvejais.

Kaip gydomos kojų ir kojų pirštų grybelio infekcijos Lietuvos pėdų klinikoje?

Nagų grybelio gydymo lazeriu paslaptis yra lazerio spindulio, nukreipto į paveiktą vietą, efektyvumas, sterilizuojant nago plokštelę ir sunaikinant grybiena. Lietuvos pėdų klinika tam naudoja ilgą impulsą turintį neodimio lazerį ND: Yag. Lazerio spindulys nukreipiamas į paveiktą nago dalį (naudojant tam tikro bangos ilgio ir parametrų šviesą), kur šviesos energija virsta šilumos energija. Vietinė temperatūra pakyla iki 50–55 laipsnių. Būtent dėl ​​to baltymai krešėja ir sunaikina grybiena. Aprašytas operacijos būdas vadinamas sterilizavimu. Kadangi lazerio spindulio kontaktas su audiniais trunka milisekundžių, skausmo receptoriai tiesiog nereaguoja, todėl lazerio procedūra yra visiškai patogi ir neskausminga. Pacientas gali jausti tik nedidelį šilumos pojūtį.

Taigi, jei norite kuo greičiau atsikratyti nagų problemos ir nenorite rizikuoti standartiniu gydymu, jei ieškote efektyvesnio, saugesnio ir patogesnio nagų grybelio gydymo būdo,…

Lietuvos pėdų klinikos gydymas lazeriu yra paprasčiausias ir iš esmės idealus sprendimas! Čia jūsų grybelis pašalinamas nepašalinant nagų.

Koks gydymas lazeriu daro grybelines pirštų ir kojų pirštų ligas?

Mūsų klinikoje dirba specialiai apmokyti gydytojai, kurių kvalifikuotos rankos greitai ir patogiai pašalina grybelinę ligą ankstyvoje stadijoje. Esant pažengusiam nagų grybeliui, lazeris žymiai pagerina išvaizdą ir laboratorinius rezultatus.

Lietuvos pėdų klinika garantuoja, kad 90% atvejų nagų grybelis bus išgydytas tiek laboratoriniais tyrimais, tiek ir vizualiai. Arba pažeisti nagai atrodys daug geriau. Ši garantija suteikiama, jei liga pasireiškia iki 5 metų ir iki 50% pažeistų nagų ir (arba) iki vienos galūnės. Nors sunkesnės, pažengusiųjų formos akivaizdžiai gerėja. Atsigavimo laipsnis priklauso nuo paciento individualių savybių. Jei pacientas labai atidžiai vykdo procedūrų tvarkaraštį ir gydytojo rekomendacijas, pakartotinius tyrimus ir laboratorinius tyrimus, garantija pratęsiama vieneriems metams.

Nagų grybelis

Kaip gydomas Lietuvos pėdų klinikos nagų grybelis?

Specialistas apžiūrės nagus, įvertins pažeidimo mastą, nustatys infekcijos tikimybę (ne visus grybelio sukeltus grybelinius pokyčius). Jei įtariama onichomikozė, gydytojas paims nago gabalėlį (nagų grandiklį) laboratoriniam tyrimui. Jei tyrimas nepatvirtina grybelinės infekcijos, lazerio terapija pacientui nebus skiriama, todėl pacientas mūsų klinikoje visada gali būti užtikrintas, kad gydymas bus atliekamas tik tuo atveju, jei yra aiškios indikacijos. Galų gale, tik teisinga diagnozė lems norimą rezultatą.

Rekomendacijos: Atvykus į kliniką, būtina įtraukti visus klinikos sprendimus ir laboratorinių tyrimų rezultatus (jei tokių yra). Prieš atliekant medicininę apžiūrą, pažeistos nagų dalies negalima nupjauti ar sutepti priešgrybeliniais preparatais. Labai svarbu gydytojui pateikti išsamią metodų ir priemonių, kurias pacientas anksčiau naudojo nagų grybeliui gydyti, apžvalgą.

Kaip minėta aukščiau, lazerio terapijos kursą sudaro keturi trumpi užsiėmimai su vienos savaitės pertrauka.

Bet ką daryti po gydymo?

Atsižvelgiant į tai, kad nagas auga gana lėtai, gydytojas patars pacientui, kaip išvengti pakartotinio užkrėtimo, kol užaugs naujas sveikas nagas. Pasirinkto gydymo teisingumas ir jo veiksmingumas yra tikrinami lyginant nuotraukas ir laboratorinius tyrimus praėjus 3, 6 ir 12 mėnesių po gydymo pabaigos.

Svarbu suprasti, kad lazeris garantuoja sergančio nago sterilizavimą ir gydymą, tačiau negali užtikrinti pakartotinio užkrėtimo prevencijos. Todėl - kuo atidžiau pacientas laikosi gydytojo rekomendacijų, kaip išvengti pakartotinio nagų užkrėtimo namuose, tuo patvaresnis gydymo lazeriu rezultatas.