Ragenos akių gydymas

Kukurūzai

Kukurūzai - odos pokyčiai, dažniausiai pastebimi ant kojų padų - (Clavus (lad), Heloma (kr)) .

Vis dar yra kvapų (pūslių, ląstelių). Kvapas reiškia paviršutinišką odos sutirštėjimą, tačiau daugiausia galvos skausmo sukelia mūsų akių ragenos, nes kukurūzų ragelius paveikia gilesnių odos sluoksnių pokyčiai. Ragenos akys paprastai būna gelsvos spalvos, turinčios aiškų ir gana kietą šerdį, kuris yra gilus ir švyti odos paviršiuje. Kukurūzai yra skausmingi, nes šerdis suspaudžia odą iki apatinių nervų sluoksnių arba periosto ( Periosteum ).

Ragenos pėda : Dėl ilgalaikio ir dažno slėgio ar trinties odos ląstelės, norėdamos apsaugoti odą, intensyviai gamina keratiną. Tai sukelia nenormalų odos sutirštėjimą ant padų, kojų pirštų ar kulno: varlių akys. Paprastai jie atsiranda rudenį, žiemą ar pavasarį - kai mes dėvime batus ar uždarus batus. Tiesą sakant, pagal savo prigimtį ragena yra sandariai pritvirtintas išdžiūvęs ragenos sluoksnis, ir dėl fizinių pokyčių šios ląstelės negali judėti į paviršinius odos sluoksnius.

Kai tiesiai po ragena yra kaulas, kitaip tariant, kieto keratino sluoksnis, ragenos branduolio slėgis gali net pradėti dirginti kaulą (tai dažnai nutinka kojų pirštuose, ypač sąnarių pakitimų atveju ). Ragenos akis gali būti laikoma ypatinga šlapimo pūslės rūšimi, tačiau, skirtingai nuo pastarosios, varlės akis visada yra aiškiai apibrėžta ir nukreipta į šerdį, kuri pleišta į giliuosius odos sluoksnius. Kuo stipresnis ir ilgalaikis avalynės spaudimas tam tikroje vietoje, tuo giliau gali prasiskverbti šerdis.

9 rūšių kukurūzai:

Yra keletas skirtingų rūšių kukurūzų akių, kurios Tarptautinėje medicinos nomenklatūroje pavadintos taip:

  1. Kietos varnalėšos akis , „ Clavus durus“ (Cd)
  2. Minkšta varlės akis, Clavus mollis (Cm)
  3. Kraujagyslių ragenos, Clavus vascularis (Cv)
  4. Neurovaskulinė ragena, Clavus neurovascularis (Cnv)
  5. Neurofibrotinė ragena , Clavus neurofibrosus (Cnf)
  6. Papiliarinė ragena, Clavus papillaris (Cp)
  7. Hirsky, baltagalvė varlės akis, Clavus miliaris (Cmil.)
  8. Kukurūzų svogūnėliai, Clavus subunguales (Cs)
  9. „Oga“ (šerdis) varlės akis, Clavus spina (Csp).
Ragenos akies pašalinimas

Keturios labiausiai paplitusios ragenos rūšys:

Kieta ragena yra ragenos sustorėjimas mažu plotu ir apvalia forma. Jis dažnai būna kojų pirštų projekcijos vietose.

Minkšta varlės akis yra tarp pirštų ir sudaro apibrėžtą sustorėjusį rago sluoksnį.

Ragena po naga yra po šoniniais nago kraštais (kartais po nago plokštele) ir yra sutirštėjęs ragenos sluoksnis , kurį sukelia spaudimas minkštajam audiniui prie nago krašto.

Kieta, įsišaknijusi ragena - ragena, kurioje sutirštėjęs ragenos sluoksnis kūgiškai išsikiša į dermą ir sukelia skausmą bei pažeidžia jautrias nervų galūnes.

Ragenos prevencija ir gydymas:

Nėra bendrų ragenos gydymo ar pašalinimo kriterijų. Dažnai žmonės bando padėti sau išspręsti šią problemą, tačiau susižeidžia ir užsikrečia (užsikrečia) per kojines ar dėl prastos higienos. Šiandien Estijos specialistai yra sukaupę pakankamai patirties, kad būtų galima išvengti ir gydyti varlių akis optimaliais ir įvairiais metodais. Todėl efektyviausias ragenos akies pašalinimo būdas yra pasikonsultuoti su pėdų priežiūros specialistu, be to, svarbi ir reguliari bei tinkama pėdų higiena.

Mūsų klinikoje greitai ir efektyviai pašalinami įvairių rūšių raguoliai ir gausite išsamią informaciją apie jų atsiradimą ir prevenciją.