Avalynė priešgrybelinė higiena KLENZ

Idealiu atveju, pradėjus nagų grybelio gydymą, avalynę geriau mesti. Tačiau tik nedaugelis norėtų atsikratyti visų savo batų vienu metu. Todėl reikia atsisakyti tik senų, dėvėtų ir prakaitu išmirkytų batų - nes jie suteikia geriausią nagų grybelio gyvenimo aplinką.

Profesionaliam avalynės perdirbimui Lietuvos pėdų klinika naudoja „Klenz“ įrangą, kuri atrodo kaip mikrobangų krosnelė. Avalynę reikia dezinfekuoti prieš gydymą ir jo pabaigoje. Jei gydymas yra ilgalaikis, avalynės gydymas turėtų būti atliekamas kas mėnesį. Nepamiršk ir kojinių! Jie visi turi būti išmesti arba užvirinti ir tinkamai išlyginti. Tik tada galima nugalėti nagų grybelį.

Avalynės sterilizavimas (daugiausia 3 poros) - 49 €

„Klenz“ yra novatoriškiausia „sidabro ir ozono“ technologija.

Iš pradžių ši technologija buvo kuriama ir naudojama įrangoje dezinfekuoti ir dezodoruoti įvairių rūšių avalynę. Kadangi ši technologija yra visiškai saugi, ji gali dezinfekuoti daugybę kitų daiktų, tokių kaip daiktai kūdikiams, daiktai kūdikiams, įskaitant minkštus žaislus ir buteliukus kūdikiams; mobilieji telefonai, knygos, pinigai, maži krepšiai ir kt.
99,7% atvejų sterilizuojantis ir dezodoruojantis poveikis buvo patvirtintas KICM. Remiantis tyrimais, sistema užmuša 650 rūšių bakterijų, ir nėra tokių, kurios galėtų išgyventi ilgiau nei 6 minutes, kol prietaisas veikia. Todėl naujausiame įrenginio modelyje ciklo laikas tiksliai užprogramuotas kaip 6 minutės.

Technologija

Sidabras buvo naudojamas daugiau nei 100 metų kovojant su ligomis dėl įgimto antibakterinio ir priešgrybelinio aktyvumo. Tačiau, kai sidabras susmulkinamas į makrodaleles (paprastai 25 nm), procesą galima vadinti mikroskopine danga arba iš esmės giluminiu valymu.

Klenz saugo jūsų šeimą, apsaugodamas nuo mikroorganizmų invazijos.

Sidabro ir dujų, tokių kaip O3 (ozonas), sąveika sukuria labai stiprius jonus. Jie neigiamai veikia bakterijų ir grybelių apykaitą ir deguonies pernešimą per ląstelių membranas, taip pat naikina elektroninius ryšius tarp atomų. Tokiu būdu pasiekiamas dezinfekuojantis (t. Y. Priešgrybelinis ir bakterinis) veiksmas, tuo pačiu sunaikinant nemalonaus kvapo molekules.

Sidabras ir ozonas neleidžia augti bakterijoms ir grybeliams, tačiau būtent jie sukelia infekcijas, nemalonius kvapus, niežėjimą ir žaizdas.

Tik Estijos pėdų klinika siūlo savo klientams visą grybelinės infekcijos gydymo ciklą, kurį sudaro gydymas lazeriu ir avalynės sterilizavimas.

Avalynės sterilizavimas (daugiausia 3 poros) - 49 €