ortozių paruošimas

Individualių ortozių paruošimas

Ortozės yra speciali medicininė pagalba, palaikanti deformuotus sąnarius, pėdas ir kojų pirštus.

Daugelis žmonių susidūrė su tokiomis problemomis kaip pėdos deformacija, kurią sukėlė netinkama kojų padėtis. Šis defektas, savo ruožtu, turi įvairių nemalonių pasekmių: įaugę nagai, varžtai, sąnarių nejudrumas.

Neteisinga pirštų padėtis gali būti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip trauma, siauros avalynės, ligos, kartais tai yra įgimta.

Norėdami gydyti įvairias pėdos deformacijas, Lietuvos pėdų klinikos specialistai daro individualius ilgalaikius korektorius, kurie atstato pėdos funkcinę padėtį.

Pėdų deformacijas visiškai ištaisyti galima tik jaunesniems nei 16 metų vaikams. Vyresnio amžiaus žmonės ne visada gali ištaisyti kaulų ir kraujagyslių sistemos ligas, tačiau tai žymiai sumažina skausmą ir dramatiškai pagerina paciento gyvenimo kokybę.

Reikėtų nepamiršti, kad kaulai ne visada yra patogioje padėtyje, tačiau kaulų padėtis turi didelę įtaką deformacijai pėdoje. Todėl jūs turite priprasti dėvėti ortozę: pradėkite nuo trumpų pasivaikščiojimų, palaipsniui prailginkite dėvėjimo laiką per dieną. Čia labai svarbu, kad ortozė būtų nepriekaištingai suderinta ir pagaminta iš dviejų komponentų silikono.

Atskirų kojų padėties korektorių kūrimas yra kūrybinė veikla, reikalaujanti gero supratimo apie pėdos ypatybes ir biomechaniką. Norint pasiekti sėkmingą ortozę, reikia atsižvelgti į teisingą ir neteisingą pėdos apkrovą, taip pat į galimybę ją perskirstyti, pakeisti pėdos padėtį atsižvelgiant į batų tipą ir daugelį kitų veiksnių.

Tai daug darbo reikalaujanti įmonė, reikalaujanti daug laiko. Pasiruošimas ortozei neturėtų būti derinamas su einamuoju pedikiūru. Kiti laikai turi būti rasti.

Turite būti pasirengę dėl to, kad reikia retkarčiais sureguliuoti įrenginį arba gaminti naują gaminį. Nes ne tik naudinga sena juosmens ortozė, ji taip pat gali padaryti daug žalos pėdai. Suplanuotas pakeitimas paprastai būna 5-6 mėnesiai, paprastas ortozes galima pakeisti dažniau.

Ortozės būna įvairių formų ir įvairių formų. Pasirinkimas priklauso nuo deformacijos tipo ir savybių.

Dažniausios ortozės vartojimo indikacijos yra pūslelės, varnalėšos, arkų ir kojų pirštų deformacijos, plokščios pėdos, sąnario pakitimai, bursitas, kaulų augimas, nervų skausmas, įtrūkimai.

Tinkamai pagamintos ir kruopščiai pritvirtintos ortozės yra labai patogios. Higienos sumetimais juos galima plauti šiltu muiluotu vandeniu, o prireikus skirtingas peidžerio dalis galima prailginti.
Mūsų klinikos specialistai gali patarti dėl ortozių ir pagaminti jums reikalingą produktą.