Hiperkeratozė

Hiperkeratozė

Hiperkeratozė - hiperkeratozė (graikų kalba) - tai odos perteklius , kuris dažniau atsiranda pėdų ir delnų padais. Hiperkeratozė būna dviejų formų: šašai (pūslelės, ląstelės) ir varnalėšos.

Per daug sutirštėjęs ragenos sluoksnis ir ragenos ragenos atsiranda tose vietose, kur oda turi atlaikyti didžiulį spaudimą ir kitus dirginimus. Pavyzdžiui, odos trintis (kuri dvigubai dirgina šilumą, atsirandančią dėl trinties) ir fiziniai sužalojimai , taip pat dėl rūgščių ir šarmų , šalčio ir karščio .

Intensyvesnis odos stratifikavimas iš tikrųjų yra kūno gynybos mechanizmas. Stimuliatorius pirmiausia pagreitina kraujo tiekimą į odos plotą, kad pašalintų šilumos perteklių ir pažeistus audinius. Dėl padidėjusio kraujo tiekimo į apatinius odos sluoksnius, odos augimo sluoksnyje esančios ląstelės pradeda greičiau dalintis. Tokiu būdu sustorėjęs stratum corneum apsaugo paveiktą vietą. Čia susidaro pūslelės ir varlių akys, ypač po kojų pirštais ir kulnais.

Pūslių susidarymas ir odos ragėjimas neapsiriboja padu, jie atsiranda visur, kur oda turi atlaikyti per didelį spaudimą (pvz., Darbuotojų delnuose ir pan.).

Perpildymo problema: Hiperkeratozė gali sukelti nemalonių padarinių, tokių kaip odos skilimai ir varžtai, kurie dažnai būna labai skausmingi.

Prevencijos galimybės: profilaktika namuose (kasdienis kojų plovimas, trynimas pemza, specialių vonių, kremų, losjonų ir kondicionierių naudojimas). Jei hiperkeratozė pablogėja, turėtumėte reguliariai lankytis aparatų pedikiūro kabinete, kad atliktumėte specialias procedūras.

Greitą ir efektyvų pūslių ir varnalėšų gydymą galite gauti iš mūsų klinikos specialistų. Čia taip pat gausite aukštos kokybės išsamų aparatinį pedikiūrą .